PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290802}

Ocean's 13

Ocean's Thirteen
7,2 134 821
ocen
7,2 10 1 134821
5,8 17
ocen krytyków
Ocean's 13
powrót do forum filmu Ocean's 13

Jest sens oglądania tego filmu, jeśli nie widziało się poprzednich części?

HerrFaustus

(jeśli to miał na mysli załozyciel/załozycielka tematu)
Ja tez nie oglądąłam poprzednich części a szykuję się do tego filmu... Czy nie będzie problemu przy oglądaniu, tzn czy nie lepiej byłoby obejrzeć jednak 2 poprzednie bo nie chcę potem siedzieć i zastanawiać się "kim on jest?", "a ten co za jeden..." you know...;) No to odpowie ktoś???

ocenił(a) film na 8
number_nine

Lepiej przed pójściem na ten film lepiej obejrzeć dwie pierwsze części. Bo nic się nie zrozumie.

ocenił(a) film na 7
HerrFaustus

moim zdaniem jednak fabuła będzie jasno postawiona i do zrozumienia. Oczywiście kilka wątków będzie miało cechy wspólne z poprzednimi częściami, jednak nie wpłyną one bardzo znacząco na ogólny zarys filmu.

Jednak 2 pierwsze części są warte polecenia, i oglądnięcie ich przed 13 wpłynie napewno korzystnie na radość z nowej części. Sam nie mogłem przeboleć że oceans 11 oglądnąłem 2 lata po premierze, bo mnie tytuł nie zachwycił. Polecam więc najpierw "Oceans Eleven" i "... Twelve" a następnie "... Thirteen"

HerrFaustus

Moim zdaniem warto obejrzec "Ocean's Eleven". "Twelve" już tylko dla fanów.

ocenił(a) film na 9
HerrFaustus

Ja ci polecam wszystkie 3 części nie koniecznie po kolei, bo sam oglądałem najpierw 2 część później dopiero 1 no i teraz, 3 ale czemu nie ja chciałbym czasem nie oglądać paru filmów później dopiero sobie włączyć wszystkie filmy na raz tak jak wczoraj oglądnąłem wszystkie 3 części Piratów z Karaibów tak jest jak dla mnie najlepiej:)
POZDRAWIAM i życzę miłego oglądania:)

HerrFaustus

zdecydowanie najlepsza była pierwsza część tzn. "ocean's eleven"

HerrFaustus

Uważam że fabuła i jej zrozumienie filmu "Ocean's ..." jest trudna, a oglądnięcie poprzednich części jest konieczne. Dla jasności umysłu- oczywiście...

ocenił(a) film na 9
HerrFaustus

zdecydowanie. "11" to początek, czyli skąd wzięła się ekipa Dannyego. Rewelacyjna muza i cały film. "12" z kolei to kontynuacja, ale już zupełnie w innej formie. To film bardziej postmodernistyczny niż typowa historia o skoku. Po dwukrotnym obejrzeniu stwierdzam że film jest bardzo dobry, choć inny niż "11". Do tego dochodzi rewelacyjna muzyka, lepsza chyba niż w "11". Zdecydowanie polecam. Co do "13" na razie mam mieszane uczucia, bo na początku też mnie znudził, potem było lepiej. Muszę obejrzeć jescze raz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones